Kto sme?

FOOD FACTORY

Je to jednoduché. Na dobré jedlo treba kuchárske umenie a kvalitné suroviny. Vy zabezpečíte skvelého kuchára a my sa postaráme, aby ste mohli každý deň variť z kvalitných slovenských výrobkov, ktoré si vy aj vaši hostia pravidelne kupujete už celé roky. 

 • Mliečne výrobky v každom regióne
  Vyrábame a zamestnávame na východnom, strednom aj západnom Slovensku. Máme najširšiu ponuku mliečnych výrobkov na slovenskom trhu. Vďaka efektívnej výrobe a distribúcii dokážeme udržať výhodné ceny a kvalitu zároveň.
   
 • Čerstvé a kvalitné mäso a výrobky
  Z výroby priamo do kuchyne. Máte istotu, že mäsové výrobky k vám vždy dorazia čerstvé a vždy rovnako kvalitné, ako od mäsiara. V našom podtatranskom mäsokombináte podlieha výroba prísnym štandardom.
   
 • Dodávky ako hodinky
  Žiadna porucha na strane dodávateľa neohrozí vašu prevádzku. Stoja za nami dve nezávislé dopravné spoločnosti, ktoré majú spolu takmer sedemdesiat chladiarenských áut a kamiónov, a denne rozvezú suroviny na desaťtisíce porcií v stovkách stravovacích zariadení. 
   
 • Silné značky a tradícia
  Nikoho nebudete musieť presviedčať, že varíte z kvalitných surovín. Na výrobkoch našej potravinárskej skupiny vyrástli celé generácie a denne si ich kupujú milióny Slovákov. 
   
 • Tri mliekarne, dve logistické firmy, jeden mäsokombinát
  Food Factory je distribučná spoločnosť, ktorá zásobuje gastro prevádzky výrobkami našej potravinárskej skupiny. Silné výrobné spoločnosti s dlhoročnou tradíciou sú zárukou, že vo vašej prevádzke budete mať vždy dostatok ingrediencií za priaznivé ceny, ktoré nikdy nebudú na úkor kvality. 
   
 • Kompletný servis
  Do našej skupiny patria aj tri družstvá a veľkoobchodná spoločnosť obchodujúca s koreninami. Špeciálne požiadavky zákazníkov vedia naši nákupcovia a kvalitári zabezpečiť aj u ďalších výrobcov. S Food Factory ušetríte pri zásobovaní gastro prevádzok nielen peniaze, ale aj čas a starosti.